Hubane 2-toaline korter idüllilises Karlova linnaosas, Tartus

Hubane 2-toaline korter idüllilises Karlova linnaosas, Tartus

Valminud on idüllilises Karlovas renoveeritud ja avar 2- toaline korter. Korter asub kolmekorruselise maja esimesel/soklikorrusel. Korteril eraldi privaatne sissepääs.

Planeerigult – avar esikuosa koos sisseehitatud garderoobikapiga, WC ja duširuum koos (soe vesi elektriboileriga), lisaks elektrikerisega saun, köök koos uue ja kvaliteetse köögimööbliga sh tehnika (õhupuhasti, pliit, ahi, nõudepesumasin), läbikäidav elutuba ja magamistuba. San. ruumi paigaldatakse kraanikauss ja sauna elektrikeris.

Korter on valgusküllane tänu avaratele akendele ning on läbi maja planeeringuga (magamistoa aken avaneb Tähe tn suunas, elutoa aken maja sisehoovi).

Korter on hiljuti läbinud renoveerimistööd – vahetatud on aknad, uus välisuks, uued siseuksed, uus elektrijuhtmestik, vee- ja kanalisatsioonitorustik, soojustatud seinad ja põrandad. Tubade põrandaid katab naturaalne tammeparkett, esik ja köögiosa kaetud keraamiliste plaatidega, san. ruumis plaaditud seinad ning põrand. Korteri seinad viimistletud heledates toonides.

Korteri kütteallikateks – ahi, magamistoas lisaks 2 elektriradiaatorit, esikus õhksoojuspump ning põrandaküte (esikus, köögis, san. ruumis).

Kortermaja on renoveeritud – vahetatud katus, uued korstnapitsid, uus vee- ja kanalisatsioonitorustik, korrastatud on maja fassaad ja sokkel. Hooviala kaetud osaliselt tänavakividega, aiaosa haljastatud.

Maja hea asukoht, hinnatud Karlova linnaosas, tagab mugava ühenduse kesklinnaga. Ühistranspordi peatus on maja ees ning vahetusse lähedusse jäävad mitmed koolid ja lasteaiad, toidupoed ja kohvikud. Maja lähistel mitmed pargid mõnusateks jalutuskäikudeks.

Korteri kasutuses on kuuriboks, parkimine maja küljel, majas tegutseb KÜ.
Hubane kodu kesklinna lähedal ootab uusi elanikke, olete oodatud tutvuma!

Vaata lähemalt SIIT!

VIDEOTUURI VÕIMALUS!

Tehnosüsteemid

Ahiküte

Õhksoojuspump

Elektriküte

Värskeõhuklapid

Side ja televisioon - TV-arvutipesad

Lokaalne suitsuandur

Konstruktsioonid

Kivist välisseinad

Kivist vaheseinad

Betoonpõrand

PVC aknad

Värvitud puituks

Plekkkatus

Viimistlus

Põrandal naturaalparkett

Seinad heledates toonides

Spoonitud siseuksed

Esikus/köögis/niiskes ruumis põranda- ja seinaplaadid

Saunas elektrikeris

Dushisegisti, wc-pott

Lisainfo ja müük

Relika Ausen

+372 5667 7098

Relika.Ausen@arcovara.ee